ZATRUDNIANIE - POMAGANIE
Oferty pracy

Oferta pracy – pracownik kolportażu

Pracodawca

Envistar.Biz Sp. z o.o.

Stanowisko

Pracownik kolportażu

Wynagrodzenie

2100 zł brutto + premia za realizację dodatkowych zleceń

Miejsce pracy

Warszawa

Praca zdalna

Nie

Wymiar czasu pracy

Cały etat

Opis stanowiska pracy

Chętnie damy pracę osobie niepełnosprawnej zainteresowanej stałym etatowym zatrudnieniem jako pracownik kolportażu na terenie zachodniej Warszawy. Praca ta polega na codziennej dystrybucji druków reklamowych na warszawskich osiedlach, a sporadycznie także na terenie miejscowości podwarszawskich. Wynagrodzenie jest niezależne od liczby rozniesionych druków, jednakże oczekujemy od zatrudnionych osób określonej wydajności.

Wybranym kandydatom zaproponujemy następujące warunki:
Umowa o pracę, pełny etat
Wynagrodzenie 2100 zł brutto + premia za realizację dodatkowych zleceń

Wymagania wobec kandydatów

Niezbędne
Orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym
Sprawność fizyczna pozwalająca na wykonywanie powierzonych zadań (praca w terenie, dużo chodzenia)
Dobra znajomość topografii Warszawy

Pożądane
Podstawowa komunikatywność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Kontakt

Adres email
praca@envistar.pl

Numer telefonu
531 092 991

Uwagi

Aplikację możesz wysłać również korzystając z naszego formularza na stronie: